کد نظام پزشکی

م-1317

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران ،انتهای اشرفی اصفهانی، تقاطع سیمون بولیوار، جنب دندانپزشکی شفا، پلاک 14،طبقه اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سیما سرهنگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

سیما سرهنگی
سیما سرهنگی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیما سرهنگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما سرهنگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیما سرهنگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیما سرهنگی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما سرهنگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیما سرهنگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیما سرهنگی کجا است؟
دکترسیما سرهنگی مطب خیابان پونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سیما سرهنگی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سیما سرهنگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما سرهنگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیما سرهنگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما سرهنگی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیما سرهنگی چه زمانی است؟
دکتر سیما سرهنگی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیما سرهنگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیما سرهنگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیما سرهنگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیما سرهنگی 0 از 5 است.

درباره سیما سرهنگیدکترسیما سرهنگی dr sima sarhangi از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب سیما سرهنگی در تهران ،انتهای اشرفی اصفهانی، تقاطع سیمون بولیوار، جنب دندانپزشکی شفا، پلاک 14،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیما سرهنگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123222918-02144803750-02144880324-09375222918 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیما سرهنگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیما سرهنگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیما سرهنگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیما سرهنگی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیما سرهنگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.