%100
پیشنهاد(از 184 کاربر)

کد نظام پزشکی

102316

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،میدان پونک،روبروی درب اصلی مجتمع تجاری بوستان،ساختمان سبز،پلاک 4،طبقه 2،واحد6

تلفن:02144463096

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود ثنایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود ثنایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 184 کاربر)

%100
183 کاربر از 184 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  71 نفر
 • 15-45 دقیقه
  87 نفر
 • 45-90 دقیقه
  23 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است.

لطفا صبور باشید و زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد.

دکتر داود ثنایی
دکتر داود ثنایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود ثنایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود ثنایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود ثنایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود ثنایی چقدر است؟
هزینه ویزیت داود ثنایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود ثنایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود ثنایی کجا است؟
دکترداود ثنایی مطب خیابان پونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داود ثنایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داود ثنایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود ثنایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود ثنایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود ثنایی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود ثنایی چه زمانی است؟
دکتر داود ثنایی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود ثنایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود ثنایی چقدر است؟
تا کنون 184 نفر به دکتر داود ثنایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود ثنایی 5 از 5 است.

درباره دکتر داود ثناییدکترداود ثنایی dr davod sanaei از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر داود ثنایی در تهران،میدان پونک،روبروی درب اصلی مجتمع تجاری بوستان،ساختمان سبز،پلاک 4،طبقه 2،واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود ثنایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144463096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود ثنایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود ثنایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود ثنایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود ثنایی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود ثنایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.