دکتر جواد رستگار مقدم مولوی

دکتر جواد رستگار مقدم مولوی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

فلوشیپ اندوسونوگرافی
تهران
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی

عضو هیئت علمی دانشگاه

فلوشیپ اندوسونوگرافی 

کد نظام پزشکی

62005

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران،خیابان پاسداران،بوستان نهم،پلاک 133،طبقه سوم،واحد 11

تلفن:02122584232

اطلاعات مطب ابوذر غربی

آدرس:

تهران، ابوذرغربی، بعد از بیمارستان ضیائیان، ساختمان پزشکان افرا، پلاک ۶۹۱

تلفن:02155761060

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد رستگار مقدم مولوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد رستگار مقدم مولوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
مطب ابوذر غربی
دکتر جواد رستگار مقدم مولوی
دکتر جواد رستگار مقدم مولوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد رستگار مقدم مولوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد رستگار مقدم مولوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد رستگار مقدم مولوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد رستگار مقدم مولوی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد رستگار مقدم مولوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد رستگار مقدم مولوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد رستگار مقدم مولوی کجا است؟
دکترجواد رستگار مقدم مولوی مطب خیابان پاسداران و مطب ابوذر غربی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد رستگار مقدم مولوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد رستگار مقدم مولوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد رستگار مقدم مولوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد رستگار مقدم مولوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد رستگار مقدم مولوی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد رستگار مقدم مولوی چه زمانی است؟
دکتر جواد رستگار مقدم مولوی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد رستگار مقدم مولوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد رستگار مقدم مولوی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر جواد رستگار مقدم مولوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد رستگار مقدم مولوی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد رستگار مقدم مولویدکترجواد رستگار مقدم مولوی dr javad rastegar moghaddam molavi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر جواد رستگار مقدم مولوی در تهران،خیابان پاسداران،بوستان نهم،پلاک 133،طبقه سوم،واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد رستگار مقدم مولوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122584232 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد رستگار مقدم مولوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد رستگار مقدم مولوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد رستگار مقدم مولوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد رستگار مقدم مولوی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد رستگار مقدم مولوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.