%89
پیشنهاد(از 52 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی بیماری های عفونی ، تبدار و داخلی

دانشنامه عالی MPH از دانشگاه تهران

 

کد نظام پزشکی

48730

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران ، میدان پونک ، ابتدای عدل جنوبی ، ساختمان پزشکان فتح، طبقه 3، واحد 19

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن ابراهیم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن ابراهیم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 52 کاربر)

%89
46 کاربر از 52 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

بیماران محترم ، زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت توسط منشی مشخص می شود.با تشکر از شکیبایی شما 

پرداخت ویزیت دکتر به صورت نقدی می باشد.

دکتر محسن ابراهیم زاده
دکتر محسن ابراهیم زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن ابراهیم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن ابراهیم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن ابراهیم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن ابراهیم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن ابراهیم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن ابراهیم زاده کجا است؟
دکترمحسن ابراهیم زاده مطب خیابان پونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن ابراهیم زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن ابراهیم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن ابراهیم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن ابراهیم زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن ابراهیم زاده چه زمانی است؟
دکتر محسن ابراهیم زاده از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن ابراهیم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن ابراهیم زاده چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر محسن ابراهیم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن ابراهیم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن ابراهیم زادهدکترمحسن ابراهیم زاده dr mohsen ebrahimzadeh از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر محسن ابراهیم زاده در تهران ، میدان پونک ، ابتدای عدل جنوبی ، ساختمان پزشکان فتح، طبقه 3، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن ابراهیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144433833,02144433696 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن ابراهیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن ابراهیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن ابراهیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن ابراهیم زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن ابراهیم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.