%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، بین باغ شاه و بیست متری، ساختمان پزشکی نور

تلفن:07132317716

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز لک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز لک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارگل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده هستند، هم اخلاق و برخوردشون هم کارشون عالیه،من سال ۹۴پیششون چشمم رو عمل پی آر کی انجام دادم خیلی راضی هستم و تا حالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده.

محمدجواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوش اخلاق. مهربان. با حوصله مریض رو راهنمایی میکنن. من هم پدرم هم مادرم زیر نظر دکتر عمل شدن و نتیجه عالی. از همه لحاظ عالی

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده هستن از نظر تشخیص و برخورد منشی آقای دکتر 🌸🌸

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالي هستند.

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالي هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پرویز لکسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز لک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز لک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز لک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز لک چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز لک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز لک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز لک کجا است؟
دکتر پرویز لک 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز لک را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز لک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز لک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز لک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز لک متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز لک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز لک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز لک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز لک چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر پرویز لک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز لک 5 از 5 است.

درباره دکتر پرویز لکدکتر پرویز لک dr parviz lak از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر پرویز لک در شیراز، خیابان اردیبهشت، بین باغ شاه و بیست متری، ساختمان پزشکی نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز لک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317716 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز لک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز لک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز لک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز لک متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز لک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.