دکتر علی جارگانه

دکتر علی جارگانه

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

19417

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه ،ابتدای بولوار آیت اله کاشانی ،روبروی خیابان سازمان آب، ساختمان پزشکان صادقیه، طبقه همکف

تلفن:02144090256

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی جارگانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی جارگانهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی جارگانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی جارگانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی جارگانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی جارگانه چقدر است؟
هزینه ویزیت علی جارگانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جارگانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی جارگانه کجا است؟
دکتر علی جارگانه 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی جارگانه را ببینید.
+
آیا دکتر علی جارگانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی جارگانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی جارگانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی جارگانه متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی جارگانه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی جارگانه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جارگانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی جارگانه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی جارگانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی جارگانه 0 از 5 است.

درباره دکتر علی جارگانهدکتر علی جارگانه dr ali jarkaneh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علی جارگانه در تهران، فلکه دوم صادقیه ،ابتدای بولوار آیت اله کاشانی ،روبروی خیابان سازمان آب، ساختمان پزشکان صادقیه، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی جارگانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144090256 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی جارگانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی جارگانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی جارگانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی جارگانه متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی جارگانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.