دکتر فاطمه یحیی پور

دکتر فاطمه یحیی پور

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های ریه، آسم و آلرژی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان بهمن

بیمارستان چمران

کد نظام پزشکی

۴۲۵۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان دولت

آدرس:

تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، بین دیباجی جنوبی و اختیاریه، پلاک 111، ساختمان پزشکان 450 غربی، طبقه اول، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه یحیی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه یحیی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دولت
دکتر فاطمه یحیی پور
دکتر فاطمه یحیی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه یحیی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه یحیی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه یحیی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه یحیی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه یحیی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه یحیی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه یحیی پور کجا است؟
دکتر فاطمه یحیی پور 1 مطب در مطب خیابان دولت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه یحیی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه یحیی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه یحیی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه یحیی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه یحیی پور متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه یحیی پور چه زمانی است؟
دکتر فاطمه یحیی پور از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه یحیی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه یحیی پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه یحیی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه یحیی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه یحیی پوردکتر فاطمه یحیی پور dr fatemeh yahyapour از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه یحیی پور در تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، بین دیباجی جنوبی و اختیاریه، پلاک 111، ساختمان پزشکان 450 غربی، طبقه اول، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه یحیی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122570878,02122570879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه یحیی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه یحیی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه یحیی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه یحیی پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه یحیی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.