کد نظام پزشکی

۳۹۰۲۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خزانه

آدرس:

تهران، خزانه بخارایی، فلکه اول، بالای بانک مسکن، پلاک 12

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خزانه
دکتر حیدر رحمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حیدر رحمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حیدر رحمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حیدر رحمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حیدر رحمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حیدر رحمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حیدر رحمانی کجا است؟
دکتر حیدر رحمانی 1 مطب در مطب خزانه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حیدر رحمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حیدر رحمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر رحمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حیدر رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حیدر رحمانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حیدر رحمانی چه زمانی است؟
دکتر حیدر رحمانی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر رحمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حیدر رحمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حیدر رحمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حیدر رحمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر حیدر رحمانی

دکتر حیدر رحمانی dr heidar rahmani از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حیدر رحمانی در تهران، خزانه بخارایی، فلکه اول، بالای بانک مسکن، پلاک 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حیدر رحمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155310461 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حیدر رحمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حیدر رحمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حیدر رحمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حیدر رحمانی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حیدر رحمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.