دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

68881
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24، مرکز جراحی نوین دیدگان

تلفن:09194567022

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان نوروزی توتون ساب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد و کاربلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب
نوبت مطب قائم مقام فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24، مرکز جراحی نوین دیدگان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 25 خرداد ساعت 07:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان نوروزی توتون ساب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نوروزی توتون ساب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب کجا است؟
دکتر مژگان نوروزی توتون ساب 1 مطب در مطب قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان نوروزی توتون ساب را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان نوروزی توتون ساب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چه زمانی است؟
دکتر مژگان نوروزی توتون ساب از روز پنج‌شنبه 25 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب 3 از 5 است.

درباره دکتر مژگان نوروزی توتون سابدکتر مژگان نوروزی توتون ساب dr mozhgan norouzi tootoonsab از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24، مرکز جراحی نوین دیدگان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09194567022 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان نوروزی توتون ساب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان نوروزی توتون ساب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان نوروزی توتون ساب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.