دکتر فرزاد مریخ بیات

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۱۴۶۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک ۵، طبقه ۴

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
دکتر فرزاد مریخ بیات

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد مریخ بیات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد مریخ بیات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد مریخ بیات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد مریخ بیات چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد مریخ بیات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد مریخ بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد مریخ بیات کجا است؟
دکتر فرزاد مریخ بیات 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد مریخ بیات، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد مریخ بیات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد مریخ بیات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد مریخ بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد مریخ بیات متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد مریخ بیات چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد مریخ بیات تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد مریخ بیات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد مریخ بیات چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزاد مریخ بیات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد مریخ بیات 0 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد مریخ بیات

دکتر فرزاد مریخ بیات dr farzad merikh bayat از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر فرزاد مریخ بیات در تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک ۵، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد مریخ بیات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02172018 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد مریخ بیات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد مریخ بیات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد مریخ بیات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد مریخ بیات تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد مریخ بیات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.