%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان 53، واحد 9، طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابراهیم حاجی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم حاجی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید عیسی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار خوش‌خلق و کاربلد و دقیق هستند. از انتخابشان بسیار راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ابراهیم حاجی زاده
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان 53، واحد 9، طبقه 3
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم حاجی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم حاجی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم حاجی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم حاجی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم حاجی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاجی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم حاجی زاده کجا است؟
دکتر ابراهیم حاجی زاده 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابراهیم حاجی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم حاجی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاجی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم حاجی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم حاجی زاده متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم حاجی زاده چه زمانی است؟
دکتر ابراهیم حاجی زاده از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حاجی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم حاجی زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابراهیم حاجی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم حاجی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم حاجی زادهدکتر ابراهیم حاجی زاده dr ebrahim haji zadeh از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ابراهیم حاجی زاده در تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان 53، واحد 9، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم حاجی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122879360 ، 02122879370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم حاجی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم حاجی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم حاجی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم حاجی زاده متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم حاجی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.