دکتر جواد همت یار

دکتر جواد همت یار

تخصص داخلی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

39490

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان نشاط

آدرس:

شیراز، خیابان نشاط، کوچه شهید عباییان، ساختمان ۹۹

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد همت یار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد همت یار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نشاط
دکتر جواد همت یار
دکتر جواد همت یار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد همت یار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد همت یار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد همت یار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد همت یار چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد همت یار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد همت یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد همت یار کجا است؟
دکترجواد همت یار مطب خیابان نشاط مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد همت یار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد همت یار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد همت یار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد همت یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد همت یار متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد همت یار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جواد همت یار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد همت یار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد همت یار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر جواد همت یار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد همت یار 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد همت یاردکترجواد همت یار dr javad hemat yar از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر جواد همت یار در شیراز، خیابان نشاط، کوچه شهید عباییان، ساختمان ۹۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد همت یار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318614-07132319474 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد همت یار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد همت یار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد همت یار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد همت یار متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد همت یار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.