دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
شکوفه برهانی

شکوفه برهانی

کارشناس ارشد روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

25620
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شکوفه برهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شکوفه برهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شکوفه برهانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان توحید میانی
اصفهان - اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه دوم، مرکز مشاوره توحید


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شکوفه برهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکوفه برهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شکوفه برهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شکوفه برهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شکوفه برهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شکوفه برهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شکوفه برهانی کجا است؟
دکتر شکوفه برهانی 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شکوفه برهانی را ببینید.
+
آیا شکوفه برهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه برهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شکوفه برهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکوفه برهانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شکوفه برهانی چه زمانی است؟
دکتر شکوفه برهانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شکوفه برهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شکوفه برهانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به شکوفه برهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شکوفه برهانی 0 از 5 است.
درباره شکوفه برهانی


دکتر شکوفه برهانی shekofe borhani از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب شکوفه برهانی در اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه دوم، مرکز مشاوره توحید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شکوفه برهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131315379 , 03131323683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شکوفه برهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شکوفه برهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شکوفه برهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شکوفه برهانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شکوفه برهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.