%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استاد دانشگاه تبریز

بورد تخصصی بیماریهای داخلی و بورد فوق تخصصی بیماریهای ریوی و مراقبتهای ویژه هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

در مطب اسپیرومتری یا نوار تنفس انجام می شود.

کد نظام پزشکی

92071

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین خیابان حاج جبار نائب و خیابان طالقانی، ساختمان پردیس،طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی ندیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی ندیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهدی ندیری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مهدی ندیری
دکتر مهدی ندیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی ندیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی ندیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی ندیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی ندیری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی ندیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ندیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی ندیری کجا است؟
دکترمهدی ندیری مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی ندیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی ندیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ندیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی ندیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی ندیری متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی ندیری چه زمانی است؟
دکتر مهدی ندیری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ندیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی ندیری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مهدی ندیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی ندیری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی ندیریدکترمهدی ندیری dr mehdi nadiri از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر مهدی ندیری در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین خیابان حاج جبار نائب و خیابان طالقانی، ساختمان پردیس،طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی ندیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09015476307-04135404862 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی ندیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی ندیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی ندیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی ندیری متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی ندیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.