درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشگاه

اعمال جراحی افتادگی مثانه، رحم و بی اختیاری ادراری

کد نظام پزشکی

46581

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب داروخانه بقراط، ساختمان آبان، طبقه 3

تلفن:04135561365

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین باستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر پروین باستانی
دکتر پروین باستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین باستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین باستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین باستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین باستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین باستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین باستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین باستانی کجا است؟
دکترپروین باستانی مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروین باستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروین باستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین باستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین باستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین باستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی و اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین باستانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروین باستانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین باستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین باستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین باستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین باستانی 0 از 5 است.

درباره دکتر پروین باستانیدکترپروین باستانی dr parvin bastani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر پروین باستانی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب داروخانه بقراط، ساختمان آبان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین باستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135561365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین باستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین باستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین باستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین باستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین باستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.