دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سیده ثامنه حسنی

سیده ثامنه حسنی

کارشناس ارشد تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت4613

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 19، طبقه اول، واحد 4

تلفن:02188195302

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سیده ثامنه حسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سیده ثامنه حسنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان ونک
تهران - تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 19، طبقه اول، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیده ثامنه حسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده ثامنه حسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیده ثامنه حسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیده ثامنه حسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده ثامنه حسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده ثامنه حسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیده ثامنه حسنی کجا است؟
دکتر سیده ثامنه حسنی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سیده ثامنه حسنی را ببینید.
+
آیا سیده ثامنه حسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده ثامنه حسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیده ثامنه حسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده ثامنه حسنی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیده ثامنه حسنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیده ثامنه حسنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سیده ثامنه حسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیده ثامنه حسنی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیده ثامنه حسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیده ثامنه حسنی 0 از 5 است.
درباره سیده ثامنه حسنی


دکتر سیده ثامنه حسنی syyede samene hasani از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب سیده ثامنه حسنی در تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 19، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیده ثامنه حسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188195302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیده ثامنه حسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیده ثامنه حسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیده ثامنه حسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیده ثامنه حسنی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیده ثامنه حسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.