%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۳۳۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب هفدهم شهریور

آدرس:

تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، چهارراه تیردوقلو، پلاک 477

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سیما رضایی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفدهم شهریور

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سیما رضایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۷۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر سیما رضایی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۶۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سیما رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیما رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیما رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیما رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیما رضایی کجا است؟
دکتر سیما رضایی 1 مطب در مطب هفدهم شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیما رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیما رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیما رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیما رضایی چه زمانی است؟
دکتر سیما رضایی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیما رضایی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سیما رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیما رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیما رضایی

دکتر سیما رضایی dr sima rezayi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سیما رضایی در تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، چهارراه تیردوقلو، پلاک 477 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیما رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133036363 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیما رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیما رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیما رضایی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیما رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.