دکتر نیوشا هادی

دکتر نیوشا هادی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

188825
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره تخصصی کرونا 

بیماری های گوارشی 

 بیماری های روانپزشکی (بی خوابی، اضطراب، افسردگی، ...)

بیماری های اسکلتی عضلانی 

 ترک سیگار

تفسیر ازمایشات و تصویربرداری ها

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیوشا هادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیوشا هادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

راضی بودم....

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیوشا هادی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیوشا هادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیوشا هادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیوشا هادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیوشا هادی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیوشا هادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا هادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیوشا هادی کجا است؟
دکتر نیوشا هادی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر نیوشا هادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا هادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیوشا هادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیوشا هادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیوشا هادی چه زمانی است؟
دکتر نیوشا هادی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا هادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیوشا هادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نیوشا هادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیوشا هادی 5 از 5 است.

درباره دکتر نیوشا هادیدکتر نیوشا هادی dr niyosha hadi از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیوشا هادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیوشا هادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیوشا هادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیوشا هادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیوشا هادی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیوشا هادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.