%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی تیرویید، پستان، شکم، لاپراسکوپی(کیسه صفرا)

کد نظام پزشکی

۶۱۹۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ،نرسیده به بیست متری ، بین بانک ملت و تجارت مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش طالعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش طالعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر آرش طالعی
دکتر آرش طالعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش طالعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش طالعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش طالعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش طالعی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش طالعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش طالعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش طالعی کجا است؟
دکتر آرش طالعی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرش طالعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرش طالعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش طالعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش طالعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش طالعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش طالعی چه زمانی است؟
دکتر آرش طالعی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش طالعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش طالعی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر آرش طالعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش طالعی 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش طالعیدکتر آرش طالعی dr arash taleei از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر آرش طالعی در شیراز ، خیابان زند ،نرسیده به بیست متری ، بین بانک ملت و تجارت مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش طالعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09391159943,07132331751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش طالعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش طالعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش طالعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش طالعی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش طالعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.