دکتر ندا خیری مطلق

دکتر ندا خیری مطلق

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

106247
%100
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌پزشک

طب سوزنی در بیماریهای زنان - لاغری - زیبایی

مشاوره طب سنتی و گیاهی در زمینه بیماری های زنان

عمل های زیبایی زنان

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران ، یوسف آباد ( اسد آبادی ) ، بین خیابان 15 و 17 ، پلاک 157 ، واحد 10

تلفن:02188703372

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا خیری مطلق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا خیری مطلق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%100
29 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری بسیار عالی و باتجربه،با آرامش و باحوصله.برای اچ پی وی پارسال مراجعه کردم به ایشون و الان خداروشکر برطرف شده،برای فیبرم هم تحت نظر هستم. منشی ایشون هم بسیار خوش برخورد و مهربون هستن. براشون از خدا سلامتی و برکت میخوام.

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر فوق العاده مهربان با دقت و حوصله ب حرفهای بیمار گوش میدهند. موقع معاینه سعی میکنند دردی متوجه بیمار نشه انرژی مثبت و البته همراه با دانش روز

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده مهربان ، با سواد ، خوش برخورد و حاذق هستن بنده با اینکه مسیر مطب به منزلم بسیار دوره فقط بخاطر حس خوبی که از دکتر میگیرم میرم پیششون.

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر پر انرژی و مهربون با دقت به همه حرفام گوش دادن و آزمایشات لازم رو برام نوشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا خیری مطلقسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا خیری مطلق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا خیری مطلق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا خیری مطلق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا خیری مطلق چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا خیری مطلق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا خیری مطلق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا خیری مطلق کجا است؟
دکتر ندا خیری مطلق 1 مطب در مطب خیابان یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا خیری مطلق را ببینید.
+
آیا دکتر ندا خیری مطلق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا خیری مطلق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا خیری مطلق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا خیری مطلق متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا خیری مطلق چه زمانی است؟
دکتر ندا خیری مطلق از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا خیری مطلق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا خیری مطلق چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر ندا خیری مطلق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا خیری مطلق 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا خیری مطلقدکتر ندا خیری مطلق dr neda kheiri motlagh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ندا خیری مطلق در تهران ، یوسف آباد ( اسد آبادی ) ، بین خیابان 15 و 17 ، پلاک 157 ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا خیری مطلق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188703372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا خیری مطلق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا خیری مطلق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا خیری مطلق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا خیری مطلق متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا خیری مطلق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.