دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیده لیلا یحیایی

دکتر سیده لیلا یحیایی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

37617

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران ، یوسف آباد (اسد آبادی) ، ابتدای خیابان پانزدهم ، پلاک 38 ، بالای رستوران حافظ ، طبقه 3 ، واحد 11

تلفن:02188723901

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده لیلا یحیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده لیلا یحیایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان یوسف آباد
تهران - تهران ، یوسف آباد (اسد آبادی) ، ابتدای خیابان پانزدهم ، پلاک 38 ، بالای رستوران حافظ ، طبقه 3 ، واحد 11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده لیلا یحیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده لیلا یحیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده لیلا یحیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده لیلا یحیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده لیلا یحیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده لیلا یحیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده لیلا یحیایی کجا است؟
دکتر سیده لیلا یحیایی 1 مطب در مطب خیابان یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده لیلا یحیایی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده لیلا یحیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده لیلا یحیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده لیلا یحیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده لیلا یحیایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده لیلا یحیایی چه زمانی است؟
دکتر سیده لیلا یحیایی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده لیلا یحیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده لیلا یحیایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده لیلا یحیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده لیلا یحیایی 0 از 5 است.
درباره دکتر سیده لیلا یحیایی


دکتر سیده لیلا یحیایی dr seyyedeh leila yahyaie از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر سیده لیلا یحیایی در تهران ، یوسف آباد (اسد آبادی) ، ابتدای خیابان پانزدهم ، پلاک 38 ، بالای رستوران حافظ ، طبقه 3 ، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده لیلا یحیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188723901 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده لیلا یحیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده لیلا یحیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده لیلا یحیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده لیلا یحیایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده لیلا یحیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.