دکتر مریم اسماعیلی

دکتر مریم اسماعیلی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراحی پلاستیک بینی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

مرکز جراحی پویا

کد نظام پزشکی

۴۴۸۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ابتدای حقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان طبقه اول واحد 102

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مریم اسماعیلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر مریم اسماعیلی
دکتر مریم اسماعیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم اسماعیلی کجا است؟
دکتر مریم اسماعیلی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم اسماعیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم اسماعیلی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم اسماعیلی چه زمانی است؟
دکتر مریم اسماعیلی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم اسماعیلی

دکتر مریم اسماعیلی dr maryam esmaeili از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مریم اسماعیلی در تهران، میدان ونک، ابتدای حقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان طبقه اول واحد 102 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188874988,02188874987 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم اسماعیلی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.