دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم سلطانی

دکتر مریم سلطانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

95987
%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

شیراز، شهرک گلستان، بلوار علامه امینی، نرسیده به فلکه دوم، روبه روی بانک ملی،

تلفن:07136217264

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم سلطانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن بسیار خوش اخلاق

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر واقعا خوش برخورد و با حوصله هستند من اولین بار بود مراجعه کردم برعکس بیشتر متخصصهای زنان برای مراجعه کننده وقت میذارن و به صورت تک‌نفره ویزیت میکنن که این خیلی عالیه به امید خدا که نتیجه میگیریم زیر نظر دکتر سلطانی عزیز..... منشی هم خیلی خوش برخورد هستن خدا قوت بهشون...

منیره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

پردیس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

همه چیز عالی فقط نوبت ها سرساعت نیست هرکس دوساعت بعد از اون تایمی ک نوبت گرفته میره داخل اتاق

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر صبور و دقیقی هستند ایشون .و پر از انرژی خوب. برای مریضهاشون خیلی با صبر و حوصله وقت میزارن .و خیلی خوش برخورد هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم سلطانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک گلستان
شیراز - شیراز، شهرک گلستان، بلوار علامه امینی، نرسیده به فلکه دوم، روبه روی بانک ملی،


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم سلطانی کجا است؟
دکتر مریم سلطانی 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم سلطانی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم سلطانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم سلطانی چه زمانی است؟
دکتر مریم سلطانی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم سلطانی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر مریم سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم سلطانی 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم سلطانی


دکتر مریم سلطانی dr maryam soltani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مریم سلطانی در شیراز، شهرک گلستان، بلوار علامه امینی، نرسیده به فلکه دوم، روبه روی بانک ملی، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136217264 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم سلطانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.