دکتر مجید کیهانی فرد

دکتر مجید کیهانی فرد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ تصویربرداری مداخله‌ای اعصاب (اینترونشنال نورورادیولوژی)
تهران
%۹۶
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

کد نظام پزشکی

۷۹۱۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

خیابان میرداماد، روبروی بازار بزرگ میرداماد، پلاک 331 ، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • صندوق شهرداری
 • کوثر
 • دانا
 • بانک صادرات
 • بانک ملی
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه

اطلاعات مطب بلوار آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران پلاک ۶۹،طبقه ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید کیهانی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید کیهانی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۹۶
۲۲ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
مطب بلوار آیت الله کاشانی
دکتر مجید کیهانی فرد
دکتر مجید کیهانی فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید کیهانی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید کیهانی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید کیهانی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید کیهانی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید کیهانی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کیهانی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید کیهانی فرد کجا است؟
دکتر مجید کیهانی فرد 2 مطب در مطب میرداماد و مطب بلوار آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید کیهانی فرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید کیهانی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کیهانی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید کیهانی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید کیهانی فرد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید کیهانی فرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید کیهانی فرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کیهانی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید کیهانی فرد چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر مجید کیهانی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید کیهانی فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید کیهانی فرددکتر مجید کیهانی فرد dr majid keihani fard از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مجید کیهانی فرد در خیابان میرداماد، روبروی بازار بزرگ میرداماد، پلاک 331 ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید کیهانی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188770746 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید کیهانی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید کیهانی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید کیهانی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید کیهانی فرد تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید کیهانی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.