شهاب اولیایی

شهاب اولیایی

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-42
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

رژیم شناس و مشاوره تغذیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیایان صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم شرقی، واحد ۳۰

تلفن:02188778057

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شهاب اولیایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شهاب اولیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقاي دكتر اوليايي يك پزشك بسيار دلسوز و متبحر و با سعه صدر و دقت بسيار بالا و حساس به سرنوشت بيمارانشان هستند و علاوه بر آن يك انسان شريف و فوق العاده بزرگوارند. بدون ترديد در دوره ي رژيم يك حامي ويژه هستند.

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حرفه ای در کارشون

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در کارش حرفه ای هست

نیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب و مودبانه و راهنمایی خوب و مناسب و وقت گذاشتن برای مراجعه کننده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شهاب اولیاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شهاب اولیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب اولیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شهاب اولیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شهاب اولیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب اولیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شهاب اولیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شهاب اولیایی کجا است؟
دکتر شهاب اولیایی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شهاب اولیایی را ببینید.
+
آیا شهاب اولیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب اولیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شهاب اولیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب اولیایی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شهاب اولیایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهاب اولیایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل شهاب اولیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شهاب اولیایی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به شهاب اولیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شهاب اولیایی 5 از 5 است.

درباره شهاب اولیاییدکتر شهاب اولیایی shahab oliyaei از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب شهاب اولیایی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیایان صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم شرقی، واحد ۳۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شهاب اولیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188778057 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شهاب اولیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شهاب اولیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شهاب اولیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شهاب اولیایی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شهاب اولیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.