دکتر هنگامه قدیانی

دکتر هنگامه قدیانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

128047
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی زیبایی زنان  ( تنگ کردن مجرای تناسلی - کوچک کردن لبهای تناسلی )

تغذیه و رژیم درمانی

ماموگرافی و معاینات دوره ای پستان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جیحون

آدرس:

تهران، خیابان جیحون، بین دامپزشکی و هاشمی، نبش کوچه نجفی، پلاک 534

تلفن:02166173207

اطلاعات مطب بریانک

آدرس:

بریانک، ابتدای حسام الدین، روبروی کوچه قهرودی، پلاک 63، ساختمان پزشکان قائم، طبقه 1- شرقی

تلفن:02155775121

افتخارات

عضو انجمن جراحان زنان ایران

رزیدنت برتر  بیمارستان میرزا کوچک خان سال 1390

پزشک برترزنان  معاونت درمان استان زنجان 1393

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هنگامه قدیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هنگامه قدیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسسیار بسیار دکتر خوش برخورد مهربان و باحوصله و ماهی هستن😍😍😍😍😍

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هنگامه قدیانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هنگامه قدیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هنگامه قدیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هنگامه قدیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هنگامه قدیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت هنگامه قدیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه قدیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هنگامه قدیانی کجا است؟
دکتر هنگامه قدیانی 2 مطب در مطب خیابان جیحون و مطب بریانک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هنگامه قدیانی را ببینید.
+
آیا دکتر هنگامه قدیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه قدیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هنگامه قدیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هنگامه قدیانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هنگامه قدیانی چه زمانی است؟
دکتر هنگامه قدیانی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هنگامه قدیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هنگامه قدیانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هنگامه قدیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هنگامه قدیانی 5 از 5 است.

درباره دکتر هنگامه قدیانیدکتر هنگامه قدیانی dr hengameh ghadyani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر هنگامه قدیانی در تهران، خیابان جیحون، بین دامپزشکی و هاشمی، نبش کوچه نجفی، پلاک 534 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هنگامه قدیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166173207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هنگامه قدیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هنگامه قدیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هنگامه قدیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هنگامه قدیانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هنگامه قدیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.