دکتر فریدعلی احیایی

دکتر فریدعلی احیایی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح گوش حلق و بینی و سر گردن
تهران

کد نظام پزشکی

29430
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

اندوسکوپی سینوس

پلاستیک بینی و صورت

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران ، یوسف آباد (اسدآبادی) ، بالاتر از میدان کلانتری ، نبش خیابان شصتم ، ساختمان تابان

تلفن:02188056089

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدعلی احیایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدعلی احیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذق خوش برخوردی بودن مطب در جای خوب وخلوت بود

بهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

زمان كافى و لازم رو براى معاينه و بررسى مشكل گذاشتند و با صبورى و دقت روش درمان رو توضيح دادند و الان بعد از٤٨ ساعت خيلى حالم بهتره.

عبداله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بود............

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص ایشون در زمینه بیماری عالی هست و همچنین از نظر اخلاق بی نظیر هستن

مهری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخاطر تجربه بالا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریدعلی احیایی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدعلی احیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدعلی احیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدعلی احیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدعلی احیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدعلی احیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدعلی احیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدعلی احیایی کجا است؟
دکتر فریدعلی احیایی 1 مطب در مطب خیابان یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریدعلی احیایی را ببینید.
+
آیا دکتر فریدعلی احیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدعلی احیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدعلی احیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدعلی احیایی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدعلی احیایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریدعلی احیایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدعلی احیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدعلی احیایی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فریدعلی احیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدعلی احیایی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریدعلی احیاییدکتر فریدعلی احیایی dr faridali ehyaie از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر فریدعلی احیایی در تهران ، یوسف آباد (اسدآبادی) ، بالاتر از میدان کلانتری ، نبش خیابان شصتم ، ساختمان تابان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدعلی احیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188056089 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدعلی احیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدعلی احیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدعلی احیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدعلی احیایی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدعلی احیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.