دکتر لیلا پیرزاده

دکتر لیلا پیرزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

86231

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا

بیمارستان بهمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، خیابان هجدهم ،پلاک 15، طبقه 4

تلفن:02186086273

افتخارات

فلوشیپ انکولوژی زنان (سرطان شناسی)

عضو انجمن کولپوسکوپی و پاتولوژی سرویکس ایران

عضو انجمن جراحان ایران، عضو انجمن سرطان های زنان

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا پیرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا پیرزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا پیرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا پیرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا پیرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا پیرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا پیرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا پیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا پیرزاده کجا است؟
دکتر لیلا پیرزاده 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا پیرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا پیرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا پیرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا پیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا پیرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا پیرزاده چه زمانی است؟
دکتر لیلا پیرزاده از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا پیرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا پیرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا پیرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا پیرزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا پیرزادهدکتر لیلا پیرزاده dr leila pirzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر لیلا پیرزاده در تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، خیابان هجدهم ،پلاک 15، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا پیرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186086273 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا پیرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا پیرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا پیرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا پیرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا پیرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.