%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی پروفسور کجوری

آدرس:

شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش مجتمع فوق تخصصی نیایش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد کجوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد کجوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعاً بی نظیر هستن از خدا میخوام که همیشه سالم تن درست باشه خیلی با اخلاق خیلی مهربونه حرفی واسه گفتن ندارم از لحاظ دانش علم انشاالله که هر چی از خدا میخوان بهشون بده در جوار خانواده محترمشون باشه شاد سالم پرفسور عالی هستن

صدری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پرفسور کجوری یکی از بهترین متخصصان قلب کشور هستن مادرم زیر نظر ایشون و ب چند تا از دوستان معرفی کردم برای بالن و عمل باز همه راضی بودند.

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشان در تاریخ 15 آذر آنژیو گرافی من را انجام داده اند. بسیار سریع بدون درد و راحت بود. خدا خیرشان دهد

رحیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

نگین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برای آنژیو و بالن مراجعه کردم کارشون حرف نداشت موفق شدن برای بالن زدن تقریبا غیرممکن بود اما با مهارت و دقت تمام موفق شدن برای من بالن بزنن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جواد کجوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد کجوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد کجوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد کجوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد کجوری چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد کجوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد کجوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد کجوری کجا است؟
دکتر جواد کجوری 1 مطب در کلینیک فوق تخصصی پروفسور کجوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد کجوری را ببینید.
+
آیا دکتر جواد کجوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد کجوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد کجوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد کجوری متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد کجوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جواد کجوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد کجوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد کجوری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر جواد کجوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد کجوری 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد کجوریدکتر جواد کجوری dr javad kojoori از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر جواد کجوری در شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش مجتمع فوق تخصصی نیایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد کجوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136540068,07136540082,07136540052 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد کجوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد کجوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد کجوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد کجوری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد کجوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.