دکتر امید هنرفر

دکتر امید هنرفر

تخصص جراحی مغز و اعصاب

دیسک و ستون فقرات
تهران

کد نظام پزشکی

31694
%100
پیشنهاد(از 24 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از توانیر ، روبروی بیمارستان دی ، ساختمان پزشکان دی طبقه 11 واحد a

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید هنرفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید هنرفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%100
24 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کریم قلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب دکتر هنرفر بسیار عالی هستن، و من پیشنهاد میکنم که حتما از ایشون ویریت بگیرن، بنده سه سال پیش خواهر خانمم که سل استخوان داشت و بقیه دکتر ها نتونستن تشخیص بدن ولی ایشون تشخیص داده و عمل جراحی کردن و الان هم بهبودی کامل دارن و کارهای روزمره را خودشون انجام میدن. اگه ایشون نبودن احتمال فلج نخاع وجود داشت و خدارا شکر ما شش ماه زودتر از فلج شدن، دکتر هنرفر را پیدا کردیم. خداوند به ایشان قوت و عمر پر برکت بده.

کبری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده یعنی هرچی بگم از ایشون کم گفتم الکی خرج روی دست بیمار نمیزارن تشخیص عالی نمونه تک هرچی بگم کمه

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام وقت بخیر-خوش اخلاق با حوصله و راهنمایی و توضیح کامل در مورد بیماری میدن--معاینه دقیق دارن ..متشکر از جناب دکتر

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذق و بسیار با حوصله ای هستند ، خیلی خوب بیماری رو تشریح می‌کنند ، در حال درمان هستم

هومن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون با حوصله هستند و برای بیمار وقت میذارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید هنرفرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید هنرفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید هنرفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید هنرفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید هنرفر چقدر است؟
هزینه ویزیت امید هنرفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید هنرفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید هنرفر کجا است؟
دکتر امید هنرفر 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید هنرفر را ببینید.
+
آیا دکتر امید هنرفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید هنرفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید هنرفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید هنرفر متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید هنرفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امید هنرفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید هنرفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید هنرفر چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر امید هنرفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید هنرفر 5 از 5 است.

درباره دکتر امید هنرفردکتر امید هنرفر dr omid honarfar از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر امید هنرفر در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از توانیر ، روبروی بیمارستان دی ، ساختمان پزشکان دی طبقه 11 واحد a واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید هنرفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188886249, 02188884691 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید هنرفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید هنرفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید هنرفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید هنرفر متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید هنرفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.