دکتر فاطمه سبحانی

دکتر فاطمه سبحانی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

95625
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

پزشك عمومى و پزشك خانواده

براى دارندگان دفترچه بيمه تامين اجتماعى و خدمات درمانى خدمات نسخه الكترونيك نيز انجام ميشود كه شامل دارو آزمايش راديولوژى و سى تى اسكن و ... ميباشد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه سبحانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه سبحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

لادن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکتر به توضیحات گوش دادند و تحویزشون به سرعت اثر کرد ممنونم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه سبحانی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 14:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه سبحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه سبحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه سبحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه سبحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه سبحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه سبحانی کجا است؟
دکتر فاطمه سبحانی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر فاطمه سبحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سبحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه سبحانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه سبحانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سبحانی از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سبحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه سبحانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه سبحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه سبحانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه سبحانیدکتر فاطمه سبحانی dr fatemeh sobhani از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه سبحانی در شیراز، بلوار میرزای شیرازی، جنب رستوران زیتون، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه سبحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136248337 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه سبحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه سبحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه سبحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه سبحانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه سبحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.