دکتر اکبر خدادادی

دکتر اکبر خدادادی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو و شانه از انگلستان
تهران
%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۵۷۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی سازمان بورس، پلاک 8، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه اول، واحد 2

افتخارات

بیمارستان های همکار:

عرفان، محب کوثر، محب مهر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکبر خدادادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر خدادادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

با توجه به حضور بیماران اورژانسی و شلوغی مطب میزان معطلی شما غیر قابل پیش بینی می باشد، لطفا صبور باشید.

معطلی در مطب 90 دقیقه میباشد.از همراهی و صبوری شما سپاسگذاریم

دکتر اکبر خدادادی
دکتر اکبر خدادادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر خدادادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر خدادادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر خدادادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر خدادادی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر خدادادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر خدادادی کجا است؟
دکتر اکبر خدادادی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اکبر خدادادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر خدادادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر خدادادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر خدادادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر خدادادی چه زمانی است؟
دکتر اکبر خدادادی از روز دوشنبه 9 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر خدادادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر خدادادی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر اکبر خدادادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر خدادادی 5 از 5 است.

درباره دکتر اکبر خدادادیدکتر اکبر خدادادی dr akbar khodadadi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر اکبر خدادادی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی سازمان بورس، پلاک 8، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر خدادادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188191254- 02188191255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر خدادادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر خدادادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر خدادادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر خدادادی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر خدادادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.