دکتر مریم یعقوبی

دکتر مریم یعقوبی

کد نظام پزشکی: 131230
فلوشیپ گوش
4.8 (75 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
935 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم یعقوبی

مطب خیابان ولی عصر
آدرس: تهران - تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، کوی نگار، پلاک ۴۸، طبقه همکف
اولین نوبت آزاد:یکشنبه 7 مرداد | 17:20

درباره دکتر مریم یعقوبی

بیمارستان های 

آدرس مطب دکتر مریم یعقوبی

مطب خیابان ولی عصر
آدرس:
تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، کوی نگار، پلاک ۴۸، طبقه همکف
تلفن:

نظرات درباره دکتر مریم یعقوبی

4.8
از 75 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
مجید(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام : بنده مشکل سرگیجه و عدم تعادل دارم الان شروع به درمان کردم با خانم دکتر یعقوبی و انشالله نتیجه عالی برام حاصل بشه 🤲🤲🌹🌹❤❤ با تشکر از خانم دکتر و عوامل سایت دکتر تو 🌹🙏
کاربر دکترتو(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای گوش مادرم که پرده هاشون پاره هستش مراجعه کردیم که اصلا راهنمایی خوبی نشدیم.
زهرا(1403/04/06)
نوبت دهی مطب
(1403/04/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من با سرگیچه شدید به خانم دکتر مراجعه کردم که در شهر خودمان نتوانستن کاری برایم انجام دهند با مهربانی پذیرای من بودن البته یک جلسه رفتم و درمانم هنوز ادامه دارد
مرضیه(1403/04/05)
نوبت دهی مطب
(1403/04/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: درد در قفسه سینه
آزاده(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: گوش
موسی(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه وز وز گوش بوده بسیار طبیب‌ مجرب و حاذق می باشند و در تشخیص عالی مطلب امر را شفاف و سریع بیان می کنند

سوالات متداول راجع به دکتر مریم یعقوبی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم یعقوبی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم یعقوبی کجا است؟
دکتر مریم یعقوبی 1 مطب در مطب خیابان ولی عصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم یعقوبی را ببینید.
آیا دکتر مریم یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم یعقوبی چه زمانی است؟
دکتر مریم یعقوبی از روز یکشنبه 7 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر مریم یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم یعقوبی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم یعقوبیدکتر مریم یعقوبی dr maryam yaghoubi از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی تهران هستند. مطب دکتر مریم یعقوبی در تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، کوی نگار، پلاک ۴۸، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188770434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم یعقوبی متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.