دکتر سید رضا مهدوی

دکتر سید رضا مهدوی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

108379
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، کوچه 32 ، پلاک 1 ، ساختمان پزشکان یاس ، طبقه 5 ، واحد 502

تلفن:02188874000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا مهدوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا مهدوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک صبور مهربان و حاذقی هستند

طیبه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجویز دارو بد نبود ،مشاوره خوب نبود

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دلسوز مهربان شنوا باسواد

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه،خونگرم و کاربلد.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دقت بالا ،برخورد مناسب،دانش بالا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید رضا مهدویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا مهدوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا مهدوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا مهدوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا مهدوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا مهدوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا مهدوی کجا است؟
دکتر سید رضا مهدوی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا مهدوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا مهدوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مهدوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا مهدوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا مهدوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا مهدوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا مهدوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا مهدوی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید رضا مهدوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا مهدوی 4 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا مهدویدکتر سید رضا مهدوی dr seyyed reza mahdavi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سید رضا مهدوی در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، کوچه 32 ، پلاک 1 ، ساختمان پزشکان یاس ، طبقه 5 ، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا مهدوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188874000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا مهدوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا مهدوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا مهدوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا مهدوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا مهدوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.