دکتر خسرو حق شناس

دکتر خسرو حق شناس

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ اندولورولوژی و لاپاروسکوپی و جراحی کلیه و مجاری ادراری
تهران

کد نظام پزشکی

۲۶۹۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75

افتخارات

فلوشیپ اندولورولوژی و لاپاروسکوپی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو حق شناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

دکتر خسرو حق شناس
دکتر خسرو حق شناس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو حق شناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو حق شناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو حق شناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو حق شناس چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو حق شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو حق شناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو حق شناس کجا است؟
دکتر خسرو حق شناس 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خسرو حق شناس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو حق شناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو حق شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو حق شناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو حق شناس متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو حق شناس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خسرو حق شناس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو حق شناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو حق شناس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خسرو حق شناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو حق شناس 0 از 5 است.

درباره دکتر خسرو حق شناسدکتر خسرو حق شناس dr khosro haghshenas از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر خسرو حق شناس در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو حق شناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188968294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو حق شناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو حق شناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو حق شناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو حق شناس تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو حق شناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.