دکتر کوروش سلیمان نژاد

دکتر کوروش سلیمان نژاد

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص قلب و عروق
تهران

کد نظام پزشکی

67365
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75 ، طبقه 4

تلفن:02188952600

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کوروش سلیمان نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کوروش سلیمان نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کوروش سلیمان نژاد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کوروش سلیمان نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کوروش سلیمان نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کوروش سلیمان نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کوروش سلیمان نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت کوروش سلیمان نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کوروش سلیمان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کوروش سلیمان نژاد کجا است؟
دکتر کوروش سلیمان نژاد 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کوروش سلیمان نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر کوروش سلیمان نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کوروش سلیمان نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کوروش سلیمان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کوروش سلیمان نژاد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کوروش سلیمان نژاد چه زمانی است؟
دکتر کوروش سلیمان نژاد از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کوروش سلیمان نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کوروش سلیمان نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر کوروش سلیمان نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کوروش سلیمان نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر کوروش سلیمان نژاددکتر کوروش سلیمان نژاد dr korosh soleimannezhad از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر کوروش سلیمان نژاد در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75 ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کوروش سلیمان نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188952600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کوروش سلیمان نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کوروش سلیمان نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کوروش سلیمان نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کوروش سلیمان نژاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کوروش سلیمان نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.