دکتر مجید خلیلی

دکتر مجید خلیلی

تخصص چشم پزشکی

تهران
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

63560

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب اختیاریه

آدرس:

تهران،خیابان دولت، بین اختیاریه و دیباجی، پلاک 111،(ساختمان 450 غربی) طبقه سوم واحد 27

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید خلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اختیاریه
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند معاینه پزشک غیرقابل پیش بینی می باشد. خواهشمندیم صبور باشید.  

مراجعین گرامی ،کودکان زیر 7 سال در مطب ویزیت نمی شوند ( مگر در صورت بیماری خاص).

دکتر مجید خلیلی
دکتر مجید خلیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید خلیلی کجا است؟
دکترمجید خلیلی مطب اختیاریه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید خلیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید خلیلی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید خلیلی چه زمانی است؟
دکتر مجید خلیلی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید خلیلی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مجید خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید خلیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید خلیلی



دکترمجید خلیلی dr majid khalili از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مجید خلیلی در تهران،خیابان دولت، بین اختیاریه و دیباجی، پلاک 111،(ساختمان 450 غربی) طبقه سوم واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122591054 , 02122598718 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید خلیلی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.