دکتر حبیب اله ذاکری

دکتر حبیب اله ذاکری

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ درد

تحصیلات تکمیلی درد از دانشگاه تورنتو

کد نظام پزشکی

۸۱۸۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

استان فارس، شیراز، خیابان معدل غربی ،حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی تابا، طبقه دوم، کلینیک درد ناب

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب اله ذاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب اله ذاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل
دکتر حبیب اله ذاکری
دکتر حبیب اله ذاکری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب اله ذاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب اله ذاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله ذاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب اله ذاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب اله ذاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب اله ذاکری کجا است؟
دکتر حبیب اله ذاکری 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حبیب اله ذاکری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب اله ذاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب اله ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب اله ذاکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله ذاکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب اله ذاکری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر حبیب اله ذاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب اله ذاکری 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب اله ذاکریدکتر حبیب اله ذاکری dr habibollah zakeri از دکترهای متخصص تخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر حبیب اله ذاکری در استان فارس، شیراز، خیابان معدل غربی ،حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی تابا، طبقه دوم، کلینیک درد ناب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب اله ذاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132311094, 07132311091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب اله ذاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب اله ذاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب اله ذاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب اله ذاکری تخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب اله ذاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.