دکتر حبیب اله ذاکری

دکتر حبیب اله ذاکری

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

شیراز

کد نظام پزشکی

81850
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

فلوشیپ درد

تحصیلات تکمیلی درد از دانشگاه تورنتو

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

استان فارس، شیراز، خیابان معدل غربی ،حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی تابا، طبقه دوم، کلینیک درد ناب

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب اله ذاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب اله ذاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من در تاریخ ٢٣ابان١۴٠١ ویزیت شدم بسیار خوش برخورد و کارآمد امیدوارم با تجویز ایشان کاهش دردم را بمرور حس کنم سپاس از ایشان

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چون بدون چشم داشت و مغرور بودن خوب به حرفهامون گوش کردو مشکلات گوش کرد حتی بدون ویزیت هم بیمار معاینه کرد نگفت حتمن ویزیت بده امیدوارم مثل درخت مورد ریشه بزنه و همچین پزشکهای پایدار وسلامت باشن

عبدالحسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام آقای دکتر خیلی خوش اخلاق و باحوصله وبامتانت تمام در خدمت بیمار هست و بسیار وقت میگذارد برای بیمار : کل مجموعه کلینیک خوش برخورد و خوش رفتار و از نظر فضای لازم خوب و کاملا بهداشتی بود با آرزوی سلامتی و تندرستی برای ایشان و مجموعه کلینیک

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان بسیار خوش برخورد و با احترام با بیماران برخورد میکنم.تشخیص هم عالی

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

نحوه پاسخ گویی و طرز بر خورد بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حبیب اله ذاکریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب اله ذاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب اله ذاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله ذاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب اله ذاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب اله ذاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب اله ذاکری کجا است؟
دکتر حبیب اله ذاکری 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب اله ذاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب اله ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب اله ذاکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله ذاکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله ذاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب اله ذاکری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر حبیب اله ذاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب اله ذاکری 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب اله ذاکریدکتر حبیب اله ذاکری dr habibollah zakeri از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر حبیب اله ذاکری در استان فارس، شیراز، خیابان معدل غربی ،حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه مجتمع پزشکی تابا، طبقه دوم، کلینیک درد ناب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب اله ذاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132311094, 07132311091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب اله ذاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب اله ذاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب اله ذاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب اله ذاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.