دکتر مجید آریان طباطبایی

دکتر مجید آریان طباطبایی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

19198
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید آریان طباطبایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید آریان طباطبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر پدرم هستند، راضی هستند.

حبیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک خوب و باتجربه

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر خودشون داخل مطب سونوگرافی رو انجام دادن که توی وقت من سرفه جویی شد و مهم‌ترین اینکه تشخیص ایشون بهتر بود چون من یک هفته قبل بیرون از مطب ایشون سونوگرافی انجام داده بودم و متوجه مشکل نشده بودند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید آریان طباطباییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید آریان طباطبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید آریان طباطبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید آریان طباطبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید آریان طباطبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید آریان طباطبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید آریان طباطبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید آریان طباطبایی کجا است؟
دکتر مجید آریان طباطبایی 1 مطب در مطب دکتر مجید آریان طباطبایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید آریان طباطبایی را ببینید.
+
آیا دکتر مجید آریان طباطبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید آریان طباطبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید آریان طباطبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید آریان طباطبایی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید آریان طباطبایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید آریان طباطبایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید آریان طباطبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید آریان طباطبایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مجید آریان طباطبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید آریان طباطبایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید آریان طباطباییدکتر مجید آریان طباطبایی dr majid ariyan از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مجید آریان طباطبایی در تهران خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه متروی قلهک، ساختمان آ اس پ ،پلاک 1521، طبقه3 ،واحد 34 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید آریان طباطبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122009770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید آریان طباطبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید آریان طباطبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید آریان طباطبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید آریان طباطبایی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید آریان طباطبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.