%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص و درمان بیماریهای زیر: حملات تشنجی در کودکان سردرد و سرگیجه تیک و لکنت زبان اختلالات یادگیری و عدم تمرکز اختلالات تکاملی و ضربه های مغذی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات کلینیک مهراد

آدرس:

تهران ،خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه ی 6، کلینیک تخصصی مهراد

تلفن:02188754385

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید نصرت الله شهابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید نصرت الله شهابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
  • 0-15 دقیقه
    1 نفر
  • 15-45 دقیقه
    0 نفر
  • 45-90 دقیقه
    0 نفر
  • بیش از 90 دقیقه
    0 نفر

نظرات

نیکان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از اين كه معطل نشدم خيلى خوشحال شدم.پزشک هم پیشنهاد میشوند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید نصرت الله شهابی
نوبت مطب کلینیک مهراد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ،خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه ی 6، کلینیک تخصصی مهراد
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 13:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید نصرت الله شهابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید نصرت الله شهابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید نصرت الله شهابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید نصرت الله شهابی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید نصرت الله شهابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید نصرت الله شهابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید نصرت الله شهابی کجا است؟
دکتر سید نصرت الله شهابی 1 مطب در کلینیک مهراد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید نصرت الله شهابی را ببینید.
+
آیا دکتر سید نصرت الله شهابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید نصرت الله شهابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید نصرت الله شهابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید نصرت الله شهابی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید نصرت الله شهابی چه زمانی است؟
دکتر سید نصرت الله شهابی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید نصرت الله شهابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید نصرت الله شهابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید نصرت الله شهابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید نصرت الله شهابی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید نصرت الله شهابیدکتر سید نصرت الله شهابی dr seyyed nosratollah shahabi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سید نصرت الله شهابی در تهران ،خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه ی 6، کلینیک تخصصی مهراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید نصرت الله شهابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188754385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید نصرت الله شهابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید نصرت الله شهابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید نصرت الله شهابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید نصرت الله شهابی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید نصرت الله شهابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.