دکتر امین حاج اسماعیلی زاده

دکتر امین حاج اسماعیلی زاده

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

کرمان

کد نظام پزشکی

108741
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی و اورولوژی کودکان و نوزادان

رتبه ۳۶ کنکور سراسری و رتبه سوم بورد کشوری فوق تخصصی جراحی کودکان در سال ۹۸ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد ، کلینیک فوق تخصصی بعثت

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • بانک صادرات
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امین حاج اسماعیلی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین حاج اسماعیلی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام. ایشون پزشکی حاذق و باتجربه هستند،علاوه بر این خوش برخورد،با وجدان و بسیار فهیم هستند‌ نوزاد من رو جراحی کردند و تحت نظر ایشون هست. بیمار و حتی همراه بیمار رو خیلی خوب درک می کنند. خدا خیرشون بده و عاقبتشون بخیر.

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه و خوش اخلاق

رادین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با رسیدگی بیست

رایان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی عملکرد عالی پیگیری عالی خیییییلی راضی بودیم

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله و خوش رو

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امین حاج اسماعیلی زاده
نوبت مطب چهارراه طهماسب آباد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، چهارراه طهماسب آباد ، کلینیک فوق تخصصی بعثت
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین حاج اسماعیلی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین حاج اسماعیلی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین حاج اسماعیلی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین حاج اسماعیلی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امین حاج اسماعیلی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین حاج اسماعیلی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین حاج اسماعیلی زاده کجا است؟
دکتر امین حاج اسماعیلی زاده 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین حاج اسماعیلی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امین حاج اسماعیلی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین حاج اسماعیلی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین حاج اسماعیلی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین حاج اسماعیلی زاده متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین حاج اسماعیلی زاده چه زمانی است؟
دکتر امین حاج اسماعیلی زاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین حاج اسماعیلی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین حاج اسماعیلی زاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر امین حاج اسماعیلی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین حاج اسماعیلی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امین حاج اسماعیلی زادهدکتر امین حاج اسماعیلی زاده dr amin haaj esmaiili zadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر امین حاج اسماعیلی زاده در کرمان، چهارراه طهماسب آباد ، کلینیک فوق تخصصی بعثت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین حاج اسماعیلی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 1677-09128706828 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین حاج اسماعیلی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین حاج اسماعیلی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین حاج اسماعیلی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین حاج اسماعیلی زاده متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین حاج اسماعیلی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.