دکتر حبیب رضامندی

دکتر حبیب رضامندی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تبریز

کد نظام پزشکی

71063

درباره‌پزشک

درمان های غیرجراحی دیسک کمر و گردن، آرتروز زانو وستون فقرات، درمان پوکی استخوان و روماتیسم

نوار عصب و عضله، لیزر پرتوان برای درمان دیسک و آرتروز

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان 17شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید ساختمان میلاد، جنب بانک ملی، طبقه سوم، کلینیک درد

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب رضامندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حبیب رضامندی
نوبت مطب خیابان 17شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید ساختمان میلاد، جنب بانک ملی، طبقه سوم، کلینیک درد
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب رضامندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب رضامندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب رضامندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب رضامندی چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب رضامندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رضامندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب رضامندی کجا است؟
دکتر حبیب رضامندی 1 مطب در مطب خیابان 17شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب رضامندی را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب رضامندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رضامندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب رضامندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب رضامندی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب رضامندی چه زمانی است؟
دکتر حبیب رضامندی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رضامندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب رضامندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حبیب رضامندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب رضامندی 0 از 5 است.

درباره دکتر حبیب رضامندیدکتر حبیب رضامندی dr habib rezamandi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریز هستند. مطب دکتر حبیب رضامندی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید ساختمان میلاد، جنب بانک ملی، طبقه سوم، کلینیک درد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب رضامندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135546903 , 04135555082 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب رضامندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب رضامندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب رضامندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب رضامندی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب رضامندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.