دکتر رئوف رضایی

دکتر رئوف رضایی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

دزفول

کد نظام پزشکی

112362
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان آفرینش

آدرس:

دزفول، خیابان آفرینش جنوبی، نبش خیابان توحید، ساختمان زیتون، طبقه 4

تلفن:06142254316

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رئوف رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رئوف رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با اخلاق مهربان تشخیص عالی چقدر قشنگ برای بیمارشون توضیح میدن از بیماریش آگاهش می‌کنن ... واقعا برای بیمارشون صمیمانه وقت میزارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رئوف رضایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آفرینش
دزفول - دزفول، خیابان آفرینش جنوبی، نبش خیابان توحید، ساختمان زیتون، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رئوف رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رئوف رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رئوف رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رئوف رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت رئوف رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رئوف رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رئوف رضایی کجا است؟
دکتر رئوف رضایی 1 مطب در مطب خیابان آفرینش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رئوف رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر رئوف رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رئوف رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رئوف رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رئوف رضایی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رئوف رضایی چه زمانی است؟
دکتر رئوف رضایی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رئوف رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رئوف رضایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رئوف رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رئوف رضایی 5 از 5 است.
درباره دکتر رئوف رضایی


دکتر رئوف رضایی dr raouf rezaee از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب دزفول هستند. مطب دکتر رئوف رضایی در دزفول، خیابان آفرینش جنوبی، نبش خیابان توحید، ساختمان زیتون، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رئوف رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06142254316 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رئوف رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رئوف رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رئوف رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رئوف رضایی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رئوف رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.