دکتر احمدرضا خلیلیان

دکتر احمدرضا خلیلیان

تخصص چشم پزشکی

اصفهان

کد نظام پزشکی

111238

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهارراه پلیس ساختمان یاس، مرکز چشم پزشکی توحید واحد 501

تلفن:03136274240

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا خلیلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا خلیلیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا خلیلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا خلیلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا خلیلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا خلیلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا خلیلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا خلیلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا خلیلیان کجا است؟
دکتر احمدرضا خلیلیان 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا خلیلیان را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا خلیلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا خلیلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا خلیلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا خلیلیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا خلیلیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا خلیلیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا خلیلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا خلیلیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمدرضا خلیلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا خلیلیان 0 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا خلیلیاندکتر احمدرضا خلیلیان dr ahmad reza khaliliyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر احمدرضا خلیلیان در اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهارراه پلیس ساختمان یاس، مرکز چشم پزشکی توحید واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا خلیلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136274240 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا خلیلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا خلیلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا خلیلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا خلیلیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا خلیلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.