دکتر سمیرا کرباسیون

دکتر سمیرا کرباسیون

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماری های پوست و مو و ناخن

کد نظام پزشکی

64465

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد، مجتمع البرز، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا کرباسیون را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا کرباسیون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر سمیرا کرباسیون
دکتر سمیرا کرباسیون

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا کرباسیون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا کرباسیون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا کرباسیون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا کرباسیون چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا کرباسیون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا کرباسیون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا کرباسیون کجا است؟
دکترسمیرا کرباسیون مطب خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرا کرباسیون، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا کرباسیون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا کرباسیون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا کرباسیون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا کرباسیون متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا کرباسیون چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا کرباسیون تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا کرباسیون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا کرباسیون چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر سمیرا کرباسیون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا کرباسیون 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا کرباسیوندکترسمیرا کرباسیون dr samira karbasiyoon از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر سمیرا کرباسیون در اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد، مجتمع البرز، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا کرباسیون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136286875,03136286877 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا کرباسیون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا کرباسیون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا کرباسیون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا کرباسیون متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا کرباسیون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.