%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان اضطراب، افسردگی، اختلالات خلقی، روانپریشی، اختلال بیش فعالی  

در مطب نوروفیدبک،تحریک مغناطیسی مغز انجام می شود

همکاری با بیمارستان های رجایی، حجتیه، مهدیه  

آدرس سایت پزشک: drshadfar.ir   

کد نظام پزشکی

83654

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان خیابان توحید میانی مجتمع گلدیس طبقه دوم واحد 6

تلفن:03136284091

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی شادفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی شادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک .

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب

ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر مهدی شادفر
دکتر مهدی شادفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی شادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی شادفر کجا است؟
دکترمهدی شادفر مطب خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی شادفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی شادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی شادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شادفر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شادفر چه زمانی است؟
دکتر مهدی شادفر از روز سه شنبه 29 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شادفر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی شادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شادفر 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی شادفردکترمهدی شادفر dr mehdi shadfar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر مهدی شادفر در اصفهان خیابان توحید میانی مجتمع گلدیس طبقه دوم واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شادفر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.