دکتر سید احمد هاشمی نیا

دکتر سید احمد هاشمی نیا

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان
%۸۸
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی گوش ،گلو،بینی و جراحی پلاستیک بینی

درمان و ارزیابی انواع کاهش شنوایی بیماریها و جراحی های گوش،گلو، بینی وسینوسهای صورت، تومورهاو عفونتهای گوش، بینی وسروگردن،
جراحی پلاستیک بینی

در مطب شنوایی سنجی و تجویز سمعک، خارج کردن جسم خارجی گوش، حلق وبینی، لارنگوسکوپی غیر مسقیم،FNA توده های گردن انجام می شود.

همکاری با بیمارستان امین

کد نظام پزشکی

۴۰۷۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شمس ابادی

آدرس:

اصفهان،خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا،ساختمان آراد،طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید احمد هاشمی نیا بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۸۸
۱۴ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس ابادی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید احمد هاشمی نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سید احمد هاشمی نیا
دکتر سید احمد هاشمی نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد هاشمی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد هاشمی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد هاشمی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد هاشمی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد هاشمی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا کجا است؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا 1 مطب در مطب خیابان شمس ابادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد هاشمی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد هاشمی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد هاشمی نیا چه زمانی است؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد هاشمی نیا چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر سید احمد هاشمی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد هاشمی نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد هاشمی نیا

دکتر سید احمد هاشمی نیا dr seyyed ahmad hashemi niya از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا در اصفهان،خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا،ساختمان آراد،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132202610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد هاشمی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد هاشمی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد هاشمی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد هاشمی نیا تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد هاشمی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.