دکتر سید احمد هاشمی نیا

دکتر سید احمد هاشمی نیا

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان

کد نظام پزشکی

40789
%87
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی گوش ،گلو،بینی و جراحی پلاستیک بینی

درمان و ارزیابی انواع کاهش شنوایی بیماریها و جراحی های گوش،گلو، بینی وسینوسهای صورت، تومورهاو عفونتهای گوش، بینی وسروگردن،
جراحی پلاستیک بینی

در مطب شنوایی سنجی و تجویز سمعک، خارج کردن جسم خارجی گوش، حلق وبینی، لارنگوسکوپی غیر مسقیم،FNA توده های گردن انجام می شود.

همکاری با بیمارستان امین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شمس ابادی

آدرس:

اصفهان،خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا،ساختمان آراد،طبقه سوم

تلفن:03132202610

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احمد هاشمی نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد هاشمی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%87
20 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شکوه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دوبار مراجعه کردم هر دوبار یک مدل دارو دادند . البته هر دوبار هم رفع شد و خوب شدم ولی حس میکنم که به توضیحات مریض گوش نمی‌دهند.

محمدحسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

امام على عليه السلام مَن تَطَبَّبَ فَلْيَتَّقِ اللّه َ وَ لْيَنصَحْ وَليَجتَهِدْ ؛ حديث امام على عليه السلام هر كه طبابت مى كند بايد از خدا بترسد و خيرخواه باشد و سعى خود را به كاربرد. به خوبی دکتر هاشمی نیا تا به حال ندیم خدا طول عمر و سلامتی به ایشون بده انشاالله

رادمهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

میزان انتظار خیلی کم خداروشکر و تازه ویزیت شده پسرم امیدوارم نتیجه بگیرم

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر گوش وحلق و بینی در اصفهان

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید احمد هاشمی نیا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد هاشمی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد هاشمی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد هاشمی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد هاشمی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد هاشمی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا کجا است؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا 1 مطب در مطب خیابان شمس ابادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد هاشمی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد هاشمی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد هاشمی نیا چه زمانی است؟
دکتر سید احمد هاشمی نیا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد هاشمی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد هاشمی نیا چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر سید احمد هاشمی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد هاشمی نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد هاشمی نیادکتر سید احمد هاشمی نیا dr seyyed ahmad hashemi niya از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا در اصفهان،خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا،ساختمان آراد،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد هاشمی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132202610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد هاشمی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد هاشمی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد هاشمی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد هاشمی نیا متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد هاشمی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.