%97
پیشنهاد(از 32 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران

عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد آمریکا

کد نظام پزشکی

68063

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع پزشکی قصر نور، طبقه 5، واحد 508

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رسول بحرینی اصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رسول بحرینی اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%97
31 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر رسول بحرینی اصفهانی
دکتر رسول بحرینی اصفهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول بحرینی اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول بحرینی اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول بحرینی اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رسول بحرینی اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول بحرینی اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول بحرینی اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رسول بحرینی اصفهانی کجا است؟
دکتررسول بحرینی اصفهانی مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رسول بحرینی اصفهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رسول بحرینی اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول بحرینی اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رسول بحرینی اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول بحرینی اصفهانی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول بحرینی اصفهانی چه زمانی است؟
دکتر رسول بحرینی اصفهانی از روز سه شنبه 29 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول بحرینی اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول بحرینی اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر رسول بحرینی اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول بحرینی اصفهانی 5 از 5 است.

درباره دکتر رسول بحرینی اصفهانیدکتررسول بحرینی اصفهانی dr rasol bahreini esfahani از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر رسول بحرینی اصفهانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع پزشکی قصر نور، طبقه 5، واحد 508 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول بحرینی اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240104,09137320320,09135540554 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول بحرینی اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول بحرینی اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول بحرینی اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول بحرینی اصفهانی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول بحرینی اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.