کد نظام پزشکی

137612

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان حافظ

آدرس:

فسا، خیابان حافظ، جنب بانک ملت ،ساختمان پزشکان حافظ ،طبقه فوقانی داروخانه دکتر زارعی نژاد

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • روستاییان
  • کارمندان دولت
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حکیمه جوکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حافظ

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حکیمه جوکار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حکیمه جوکار
دکتر حکیمه جوکار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حکیمه جوکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حکیمه جوکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حکیمه جوکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حکیمه جوکار چقدر است؟
هزینه ویزیت حکیمه جوکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حکیمه جوکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حکیمه جوکار کجا است؟
دکترحکیمه جوکار مطب خیابان حافظ مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حکیمه جوکار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حکیمه جوکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حکیمه جوکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حکیمه جوکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حکیمه جوکار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حکیمه جوکار چه زمانی است؟
دکتر حکیمه جوکار از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حکیمه جوکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حکیمه جوکار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حکیمه جوکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حکیمه جوکار 0 از 5 است.

درباره دکتر حکیمه جوکاردکترحکیمه جوکار dr hakimeh jokar از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) فسا هستند. مطب دکتر حکیمه جوکار در فسا، خیابان حافظ، جنب بانک ملت ،ساختمان پزشکان حافظ ،طبقه فوقانی داروخانه دکتر زارعی نژاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حکیمه جوکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07153310648,09170918620 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حکیمه جوکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حکیمه جوکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حکیمه جوکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حکیمه جوکار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حکیمه جوکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.