%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

جراحی آب مروارید_ لیزیک چشم PRK

کد نظام پزشکی

28993

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، واحد 507

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احمد نوربخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد نوربخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

تنها بیمارانی که قبلا توسط دکتر نوربخش جراحی شده و در مطب دارای پرونده هستند و یا ازسمت پزشکان دیگر معرفی نامه برای دکتر نوربخش را دارند در مطب پذیرفته خواهند شد.

عمل لیزیک و اب مروارید و پیوند قرنیه انجام میشود.

دکتر سید احمد نوربخش
دکتر سید احمد نوربخش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد نوربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد نوربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد نوربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد نوربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد نوربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد نوربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد نوربخش کجا است؟
دکترسید احمد نوربخش مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید احمد نوربخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد نوربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد نوربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد نوربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد نوربخش متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد نوربخش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد نوربخش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد نوربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد نوربخش چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر سید احمد نوربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد نوربخش 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد نوربخشدکترسید احمد نوربخش dr seyyed ahmad noorbakhsh از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر سید احمد نوربخش در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد نوربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132242980 , 03132205206 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد نوربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد نوربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد نوربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد نوربخش متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد نوربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.